Pabėgimo kambarys Vilniuje – kuo naudingas lyderiams?

pabegimo kambariaiEsate savo įkurtos komandos vadovas? O galbūt visai neseniai buvote paaukštintas įmonėje, kurioje dirbate ir vadovaujate grupei žmonių? Kaip sureaguotumėte, jeigu pasakytume, jog geriausiai pasipraktikuoti ir išbandyti savo lyderystės įgūdžius galite… žaisdami. Taip, supratote teisingai. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kodėl turėtumėte tuoj pat pakviesti savo darbuotojus į pabėgimo kambarį.

Pabėgimo kambarys Vilniuje – toks žaidimas, kurio metu itin paprasta atskleisti savo, kaip lyderio įgūdžius. Kaip?

Visų pirma, galėsite stebėti, kaip puikiai mokate išsirinkti komandą. Jau planuodami šią veiklą, turėtumėte atsižvelgti į tai, kokius žmones kviesite prisijungti. Apsvarstykite įvairių asmeninių ir charakterio savybių įvairovę, talentus, polinkį į loginius sprendimus ir originalumą. Jūsų tikslas – sukurti asortimentą skirtingų įgūdžių ir narių, kurie vienas kitą papildytų, bet netrukdytų.

Taip pat, pabėgimo kambarys Vilniuje reikalauja tikslaus užduočių paskirstymo. Turėdami komandą (kurią sudarys 5-7 žmonės) turėsite nuspręsti, kam kokias kambario sritis paskirti. Tie, kurie geriau sprendžia matematinius uždavinius, turėtų spręsti loginius galvosūkių, mėgstantys literatūrą, rinksis atitinkamas mįsles. Taip pat svarbi ir rotacija. Po kurio laiko turėtumėte perskirstyti kambario sritis – dalyviai turėtų apieškoti naujas vietas ir įsitikinti, ar niekas nebuvo praleista.

Žaidimo metu išsiaiškinsite, koks lyderis esate. Galbūt jūs mėgstate daug kalbėti ir deleguoti užduotis bei stebėti procesą iš šalies siekdami pastebėti trūkumus ir taisytinas vietas. O gal priešingai – pasiraitojate rankoves ir drauge su komanda imatės spręsti užduočių. Jus kaip lyderį atskleis ir tiksintis  laikas – valanda, po kurios turite palikti kambarį. Suvoksite, kaip dirbat stresinėse situacijose ir kaip turėtumėte tobulėti.

Galiausiai, kiekvienas vadovas, komandos lyderis turi aiškiai suprasti, jog bet koks žaidimas, projektas ar veikla turi dvi išeitis – pergalę arba pralaimėjimą. Tai, kaip susidorojama tiek su vienu, tiek su kitu labai daug pasako apie tai, kaip valdysite savo kolektyvą ir įmonę.

Taigi, pabėgimo kambarys Vilniuje turėtų būti tarsi pratybų laukas kiekvienam šviežiai iškeptam ar jau daug metų vadovaujančiam lyderiui. Žaidimo metu ne tik sustiprėja ryšys su komanda, pastebimos atskirtų komandos narių ypatybės, savybės bei talentai. Spręsdami galvosūkius atpažįstate save kaip lyderį – savo metodiką, reakciją į iššūkius ir darbą stresinėje situacijoje.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.