Paskolų išdavimas šiuo metu kaip reikiant sugriežtėjęs

saugus kreditasNe visi kreditai Lietuvoje taip lengvai išduodami – vis daugiau žmonių skundžiasi, jog kredito bendrovės atmeta jų paskolų paraiškas net nepateikiant jokių priežasčių. Taip yra todėl, kad automatizuotos sistemos įvertina kliento mokumą iš pateiktų duomenų. Tai reiškia, kad jeigu paskolos paraiška yra atmetama, tai jūsų mokumo galimybės nėra itin palankios. Jums tiesiog bus per sudėtinga grąžinti paskolas, nes jūsų pajamų suma yra per daug maža. Tiesa, ne visiems asmenims tos kredito paraiškos yra atmetamos – tie kurie gauna nedaug pajamų, tačiau patiria labai mažai išlaidų, neretai kreditai yra suteikiami. Tokie kreditai nuo 18 metų asmenims gali būti suteikiami ir jums, jeigu jūsų pajamos yra nedidelės, bet ir išlaidos visai mažos.

Tam, kad kiekvienas kreditas būtų suteikiamas saugiai ir atsakingai, kredito bendrovės privalo įgyvendinti saugumo reikalavimus, o taip pat joms būtina užtikrinti, jog kliento mokumas bus vertinamas atidžiai. Saugus kreditas gali būti suteikiamas tik tiems, kurie tiksliai nurodo savo pajamų sumą be jokios klaidinančios informacijos. Daug žmonių bando laimę nurodant netikslią pajamų sumą, tačiau tai yra bene didžiausia kliūtis – kreditoriai reikalauja pateikti įrodymus, jog tokias pajamas iš tiesų jūs gaunate. Dabar reikalavimai mokumo vertinimui yra kaip reikiant sugriežtėję, o taip pat bendrovės gauna ir nemenkas baudas, jeigu jos tą mokumą vertina aplaidžiai.

Kiekvienam bandančiam internetu gauti kreditą siūlytume peržiūrėti kredito istorijos ataskaitą. Jūs savo ataskaitą galite peržiūrėti nemokamai vieną kartą per metus. Toje ataskaitoje matysite ir savo kredito reitingą bei kitą svarbią informaciją. Jeigu jūsų ataskaitoje rodoma, kad kredito reitingas yra neigiamas, tai vadinasi jūs jokių paskolų gauti negalite, o taip pat niekas nenorės su jumis sudaryti vartojimo lizingo sutarties – negausite paslaugų ar prekių išsimokėtinai.

Vertinant savo mokumą, svarbu žiūrėti ne tik į pajamas, bet ir patiriamas išlaidas. Juk jos taip pat lemia ar kreditorius norės su jumis turėti reikalų. Jeigu jūsų pajamos didelės, o išlaidos ne ką mažesnės, tai logiška, kad jums liks labai mažai pajamų kredito įmokų dengimui. Būtinai viską kruopščiai skaičiuokite patys.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.