Paveikslus galite pirkti ir internetu

paveikslaiLietuvoje paveikslai sulaukia ne ką mažesnio dėmesio nei monetos ar kiti daiktai – kolekcionieriai graibsto tiek vienus, tiek ir kitus. Dabar gražius meno kūrinius galima įsigyti net ir internetu – užtenka susirasti specializuotas meno galerijas, kuriose galima pateikti užsakymus. Paveikslus kolekcionuojantys žmonės dažniausiai renkasi jiems geriausiai žinomų dailininkų darbus, nes tokiu būdu yra siekiama vėliau iš jų darbų galbūt ir pasipelnyti. Žinoma, kolekcionavimo principai yra skirtingi – vieni turi atskirą kambarį, kuriame laiko visus įsigytus darbus, o kiti tiesiog paveikslus kabina namie – svetainėje ar kituose kambariuose. Šie meno kūriniai vėliau gali turėti ir gerokai didesnę vertę, todėl toks pirkinys niekuomet nebus nuostolingas.

Norintiems įsigyti kažkokio dalininko darbą, pirmiausia reikėtų pasidomėti ar jis pats tais darbais neprekiauja. Matote, ne visi menininkai naudojasi tarpininkavimu, todėl internete galima rasti ir privačių svetainių, kuriose yra nurodomi darbai bei kainos. Tai dažniausiai būna tų paveikslų autorių asmeninės svetainės. Kas liečia tarpininkus, tai juos laikome būtent tomis specialiomis meno galerijomis, kuriose galima pateikti internetinius užsakymus. Tose svetainėse pagrindinis privalumas yra tas, kad galite rinktis darbus iš daugelio autorių t.y. tose specializuotose galerijose nebūna tik vieno autoriaus darbai – galima rasti ir kitų dailininkų meno kūrinius.

Kas liečia paveikslų pirkimą internetu, tai viskas yra paprasta. Perkant tiesiogiai iš dailininko, visus pristatymo bei pirkimo niuansus aptarsite su juo asmeniškai. Jeigu pirksite iš minėtų specializuotų internetinių meno galerijų, jums viskas ko gero bus pristatoma registruotu paštu arba per kurjerių tarnybas. Žinoma, visada gali užsisakyti ir draudimą nuo pažeidimų. Esmė tame, kad už pristatymą jums teks sumokėti, todėl perkant tiesiogiai iš autoriaus, galima kažkiek ir pasiderėti ar susitarti, kad atvyksite į vietą ir patys atsiimsite darbą.

Pirkimas yra elementarus – galerijos atstovams turėsite pervesti pinigus pagal iš ankstinę sąskaitą, o kai pervedimas bus atliktas, paveikslas bus išsiųstas jūsų nurodytu adresu. Tai yra gana paprasta procedūra. Internetu tuos paveikslus jūs galite pirkti ir aukciono būdu – turite labiau apie juos pasidomėti.

Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Išsilavinimas/Mokslas, Kita, Kultūra/Menas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.