Pokerio mokykla online

pokerio mokykla onlineInternetiniame pokeryje daug dėmesio reikia sutelkti į savos strategijos kūrimą, tačiau visą šį procesą gerokai palengvina įvairūs pokerio mokymai. Kiekviena pokerio mokykla online būdu ruošia naujus pokerio žaidėjus – internetu visi kursai yra organizuojami gana paprastai. Norintys užsiregistruoti į tokius kursus, turi nemažai laiko skirti pamokoms, nes kitu atveju sumokėtas nario mokestis tiesiog nueis vėjais. Taip, įvairūs mokymai kainuoja, o geriausi kainuoja gana nemažai. Lietuvoje yra keletas kursų, kurių kainos yra priimtinos, bet tai nereiškia, kad tie kursai niekam tikę – viskas priklauso nuo pačių mokytojų bei jų pasiekimų.

Internetu mokytis pokerio subtilybių gali kiekvienas – svarbiausia turėti pakankamai metų. Internetu rengiami mokymai dažniausiai skirti visiškiems naujokams. Jiems lengviau yra perkąsti pagrindinę pokerio esmę. Esmė yra agresyvumas ir tam tikrų įgūdžių įvaldymas. Be psichologinio pasiruošimo taip pat nelabai ką pešite, todėl į mokymus įeina ir įvairios psichologijos žinios. Būtina pabrėžti, kad šiame žaidime didžiausią naudą teikia agresyvumo taktika. Ją atlaiko ne visi, todėl čia ir reikia tobulai įvaldyti psichologiją.

Agresyvumo faktorius padeda laimėti esant gana komplikuotoms situacijoms. Pavyzdžiui, kai rankose turite silpnas kortas, tada agresyvumo faktorius gali padėti jums laimėti. Dar prieš flopą galima kelti sumas – nemaža tikimybė, kad silpnesnis žaidėjas nusimes kortas arba atsakys. Jeigu jis atsako, toliau būtina statyti sumas, kol galiausiai įtikinsite jį, jog jūsų kortos geresnės nei priešininko. Lengva bus tuomet, kai priešininkas turės taip pat ne kokias kortas – jam nebus sudėtinga apsispręsti. Žinoma, kartais galite patekti ir į spąstus, kuomet varžovas jums leis statyti bei kelti sumas, tikėdamasis, kad jūs visą darbą padarysite už jį. Visada reikia stebėti visą žaidimo eigą.

Pokerio mokymai gali praversti net ir šiek tiek pažengusiems žaidėjams, nes kai kurių kursų metu, žaidėjai yra skirstomi į grupes pagal jų žaidimo stilių bei pažangą. Visada rekomenduojama pirmiau pasidomėti kas organizuoja kursus, nes juk nenorėtumėte užsiregistruoti ten, kur mokymus veda lygiai toks pats naujokas kaip ir jūs? – tai būtų pinigų švaistymas ir tiek.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Kompiuteriai/Internetas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.