Pokerio žaidimas pradedantiems

pokerio kortu rangeTobulinant pokerio įgūdžius ne vienas naujokas daro didžiulę klaidą rinkdamasis neaiškią programinę įrangą žaidimo analizei. Analizė yra labai svarbi, todėl kiekvienam siūloma rinktis tik legalią ir visų žaidėjų naudojamą įrangą, kuria leidžia naudotis ir pokerio kambariai. Tos programos parodo viską – statistiką, pokerio kortų range ir t.t. itin svarbu paminėti tai, kad jokiu būdu negalima nusiteikti lengvai laimėti prizus, nes tokių lengvų laimėjimų tiesiog nebūna. Kiekvienas priešininkas yra grėsmingas ir galintis jus apgauti. Jums derėtų pradėti nuo strategijos kūrimo ir kitų pagrindinių žingsnių. Pirmiausia reikia pasimokyti, o tik tada pradėti žaisti.

Sunkiausiai naujokams sekasi perkasti priešininkų blefavimą, nes patys jie neretai bijo imtis tokio veiksmo. Na galbūt reikėtų tai įvardinti agresijos požymiu –jis visada beveik pasitvirtina. Jums reikia mokėti tinkamu laiku pakelti sumas net jeigu rankose laikote ir prastas kortas. Silpnesni ir mažesniu agresyvumo lygiu pasižymintys priešininkai tiesiog išmes kortas jeigu jos bus silpnos. Tai yra puikus būdas apsisaugoti nuo ne itin palankių kortų. Žinoma, agresija turi būti rodoma su saiku, nes kartais priešininkai gali jus tiesiog pagauti bandant blefuoti. Tai reiškia, kad kai kurie pažengę ar profesionalūs žaidėjai jums gali paspęsti spąstus – jūs kelsite sumas, o priešininkas tiesiog atsakys, tai sudarydamas jums įspūdį, kad jis yra silpnas. Blogiausia tai, kad tokiu būdu jūs atliktumėte visą darbą už priešininką – paskutinės kortos iškritimo metu jūs vėl statysite, o priešininkas tada jau pakels sumą.

Norėdami greitai patobulėti, pirmiausia turėti atidžiai skaityti įvairiausius straipsnius ar net užsiregistruoti į kokius nors pokerio mokymus. Tos pamokos yra labai reikalingos nes jos iškart padeda suprasti pagrindinius pokerio žaidimo principus. Internetiniame pokeryje žaidimas vieniems yra lengvesnis, o kitiems sunkesnis, nes jame nelabai galima nuspėti priešininko emocijas, nes jų jūs paprasčiausiai gyvai nematysite. Turėsite tik analizuoti priešininko ėjimus ir iš jo veiksmų bandyti nuspėti ką jis turi. Jokiu būdu negalima pasikliauti vien sėkme, nes tai jus tikrai pražudys ir atneš daug nuostolių.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Kompiuteriai/Internetas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.