PokerTracker ir kitos programos

pokertrackerPokeryje nesėkmes dažniausiai lemia būtent blogas pasiruošimas – tiek strateginis, tiek ir psichologinis. Norint pokerį internetu žaisti sėkmingai, pirmiausia reikia susikurti strategiją ir jos kruopščiai laikytis. Žinoma, kol ta strategija bus tobula, teks atlikti nemažai pakeitimų, nes žaidimo metu matysite kur darote klaidas. Tas klaidas jums geriausiai parodys specialios pokerio programos, kurios leidžia registruoti informaciją realių laiku. „PokerTracker“ yra viena iš tokių programų, kuria naudojasi tiek pažengę žaidėjai, tiek visiški naujokai, tiek ir profesionalūs pokerio meistrai, kurie šį žaidimą žaidžia internetu.

Visada pokerio programas reikia naudoti siekiant apžvelgti didžiausias klaidas. Tos programos leidžia lengviau apžvelgti kokios kortos jums yra nesėkmingos, kokie ėjimai dažniausiai nepasitvirtina ir t.t. Taip pat pravartu žinoti, kad kai kurios programos naudojamos ir paties žaidimo metu – kai kurios iš jų rodo tikimybes laimėti. Jos tiesiog skaičiuoja kokios galimybės gauti reikiamą kortą viso padalinimo metu. Būtina pabrėžti, kad ne visos programos yra nemokamos – kai kurios iš jų turi apmokestintas funkcijas. Žinoma, tos funkcijos galbūt jums bus aktualios ir naudingos, todėl tokiomis programomis siūlytume pasidomėti iš anksto.

Norint pokeryje laimėti pinigų, jums teks nugalėti varžovus, kurie galbūt jums nebus parankūs. Turite žinoti, kad internete yra tokių svetainių ar programų, kurios registruoja kitų žaidėjų statistiką bei išveda ją į ekraną realiu laiku. Tai reiškia, kad rinkdamiesi priešininką, jūs galite žinoti koks jo agresyvumo lygis, kaip jam sekasi žaisti ir t.t. Tai jums padės išvengti ryklių, kurie yra profesionalūs ir sunkiai įveikiami. Tos programos yra legalios, tad šiuo atveju siūlytume ir jomis pasidomėti – jos tikrai turėtų jums praversti.

Pokeryje jokiu būdu negalima laukti tik sėkmės – visada viskas yra pagrįsta įgūdžiais bei strategija. Jeigu jūs visada lauksite tik gerų kortų ir bijosite rizikuoti – jums bus sunku kažką pasiekti. Jums reikia įvaldyti agresiją, taip pat susitvarkyti emocijas bei pasiruošti psichologiškai, nes pelningas pokerio žaidimas yra įkandamas ne visiems – tik tinkamai pasiruošusiems. Visada planuokite savo strategiją – bes jos net neverta žaisti šio žaidimo.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Kompiuteriai/Internetas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.