Ricinos aliejus natūralus kelias į grožį

Kiekviena moteris nuo mažens yra mokoma kaip pasirūpinti savo kūnu. Taip yra todėl, kad visos moterys nori būti gražios ir patrauklios. Vienos tam renkasi drastiškas priemones, operacijas, lazerinių plaukelių šalinimą ir kitas panašias procedūras, kurios prisideda prie moters grožio. Tuo tarpu kitos tam renkasi natūralią kosmetiką ar kitus natūralius produktus.

Vienas iš tokių produktų yra ricinos aliejus. Kaip ir dauguma kitų aliejų jis yra išgaunamas iš augalo sėklų, šiuo atveju iš Ricinus Communis augalo. Jame yra gausu vitamino E bei naudingų riebalų rūgščių, todėl jis yra ypač naudingas jūsų plaukams ir galvos odai.

Ricinos aliejusGrožio procedūroms įprastai yra naudojamas šalto spaudimo ricinos aliejus, išspaustas tokiu būdu jis yra bekvapis ir beskonis. Nors pirmą kartą jį naudojant jums gali nepatikti tai, kad jo tekstūra yra labai klampi, tačiau jei sugebėsite nekreipti dėmesio į šią nemalonią detalę, būsite tikrai patenkintos rezultatu. Juolab, kad ricinos aliejus yra tinkamas ne vien galvos plaukams, bet ir antakiams bei blakstienoms.

Naudodamos ricinos aliejų jūs pastebėsite, kad jis skatina jūsų plaukų augimą ir tuo pačiu stabdo jų slinkimą. Taip pat jis suminkština ir drėkina jūsų galvos ir viso likusio kūno odą. Drėkindamas odą jis taip pat apsaugo ją nuo išsausėjimo. Tuo pačiu jis naudingas ir todėl, kad gydo nedidelius odos pažeidimus, randelius, spuogus, stabdo raukšlių atsiradimą ir netgi turi antigrybelinių, antibakterinių ir antivirusinių savybių.

Tačiau, jei jums prieš tai minėtas aliejaus klampumas kelia abejonių ar turėtumėte jį naudoti, tuomet galite sumaišyti ricinos aliejų su kitais aliejais. Tokiu būdu jis taps mažiau klampus, bet nepraras savo savybių. Sumaišius jį su levandų ar rozmarinų aliejais jūsų aliejų mišinys bus ypatingo kvapo. Taip pat įmanomi ir kiti maišymo variantai – nebijokite eksperimentuoti, jums tereikia atrasti tokius aliejus, kurie yra tinkami būtent jums. Jei jums reikia, kad aliejų mišinyje būtų daugiau vitaminų, tuomet maišykite ricinos aliejų su tokiu aliejumi, kuriame be vitamino E būtų ir kitų vitaminų. Taip pat galite atrasti ir tokių aliejų, kurie turės kitas naudingąsias riebalines rūgštis. Naudodamos ricinų aliejų jūs greitai pajusite norimą rezultatą.

Įrašas paskelbtas temoje Sveikata/Medicina. Išsisaugokite pastovią nuorodą.