Saugus pirkimas: kaip identifikuoti sukčių?

renkinesMada nuolatos keičiasi, o siūloma parduotuvių produkcija ne visada tenkina vartotojus. Tiksliau kalbant, pastebima, kad nemaža dalis moterų vis rečiau užsuka į fizines parduotuves, nes elektroninėje erdvėje visos būtinosios prekės yra paduodamos daug geresnėmis kainomis. Tai liečia rūbus, avalynę, galanteriją, aksesuarus ir t.t. Pirkti rankines internetu yra daug paprasčiau ir pigiau, o parduotuvėje Lignesa.lt galite rasti viską kas iš esmės pakeis jūsų apsirengimo stilių. Rūbus ir kitus būtinus mados aksesuarus čia galite įsigyti už patrauklią kainą, o svarbiausia tai, kad produkcijos kokybė čia yra nepriekaištinga.

Elektroninėje erdvėje turėtumėte dairytis atidžiau – ne visur rasite gerą aptarnavimą, o taip pat visada bus tikimybė, kad galite pakliūti ir į sukčių žabangas. Trumpai tariant, norėtume perspėti, kad didžiausią sukčių auditoriją galite rasti būtent skelbimų portaluose. Tai liečia ne tik moteriškų drabužių pirkimą. Skelbimai ne visada yra tikslūs, o kartais juose yra pateikiama ir klaidinga informacija. Jokiu būdu nėra rekomenduojama skubėti apsipirkti iš skelbimų portaluose prekiaujančių asmenų – pirmiausia reikėtų įvertinti visą prisiimamą riziką.

Perkant skelbimų portaluose pirmiausia siūlytume gerai apsižvalgyti internete t.y. turite ieškoti atsiliepimų apie galimus sukčius. Lengviausia išvengti vagysčių yra pasinaudojant paieškos sistemomis. Kai gaunate banko sąskaitą, į kurią turite pervesti pinigus, būtinai atidžiai apžvelkite mokėjimo informaciją. Jeigu jūsų yra prašoma pervesti pinigus į banko sąskaitą mokėjimo paskirtyje nurodant tokį tekstą kaip „skola“, „papildymas“ ar kažkas panašaus, tai faktas, kad pardavėjas prekyba užsiima neteisėtai. Dabar pagalvokite patys – vesdami tokią mokėjimo paskirtį jūs tiesiog parodote kad gražinate skolą ar tiesiog papildote to asmens banko sąskaitą, jūs niekaip neparodote, kad perkate kažkokią prekę. Tai galioja perkant viską, o ne tik rankines.

Kitas būdas identifikuoti sukčių – pasidomėti apie jį internete. Aišku, jūs gausite vardą bei pavardę, kuriuos turėsite įrašyti darant bankinį pavedimą. Šiuos duomenis suvedate paieškos laukelyje ir gaunate informaciją – jeigu rašoma, kad tas asmuo sukčius ar vagis – bėkite nuo jo kuo toliau, nes kitu atveju prarasite savo pinigus ir nieko negausite.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Laisvalaikis/Pomėgiai, Visuomenė ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.