Stiliaus taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas vyras

Šiais laikais visa dažniau kalbama apie tai, kad stilius yra karalius, tad jeigu žmogus nori jaustis puikiai ir sukurti apie save gerą įspūdį – jis privalo dėvėti ir skoningus drabužius. Vyriški marškinėliai, kelnės bei tinkami batai užtikrina, kad žmogus ne tik atrodys, tačiau tuo pačiu ir jausis puikiai.

Deja, ne visi turi stiliaus pojūtį, o kreiptis į profesionalus paprasčiausiai ne kiekvienas gali sau leisti. Paprasčiausias būdas atrodyti puikiai – naudotis šiuo straipsniu, kuriame aptariami svarbiausi aprangos patarimai. Pasinaudokite jais ir atrodykite puikiai.

 1. Vyriški marškinėliai turi būti ne tik kad ne per maži, tačiau ir ne per dideli. Jeigu moterys dažniausiai renkasi per mažus drabužius, tai vyrai dažniausiai perka per didelius. Taigi nepamirškit, kad marškinėliai turi būti Jūsų dydžio. Ypač tokiu atveju kaip kad perkant termo, kurie turi daugiau papildomų funkcijų.

 2. Pasirinkto kaklaraiščio plotis būtinai turi atitikti švarko atlapo plotį (kraštai turi vos liestis).

 3. Servetėlės, kurios yra dedamos švarko kišenėje tinka tik tokiu atveju, kai jos servetėlės yra pagamintos iš kokybiškos medžiagos. Kitu atveju jos bus neskoningos. Taip pat labai svarbu atidžiai derinti dydį bei spalvinę gamą. Jeigu jau nusprendėte, kad servetėlė yra Jums reikalinga – įvertinkite, ar kaklaraištis tinka.

 4. Švarko pečiai yra ta vieta, kuri gali sugadinti bendrą vaizdą. Taigi įsitikinkite, kad švarko pečiai yra Jūsų pečių dydžio.

 5. Jeigu galite sau leisti įsigyti vos vieną kostiumą, tokiu atveju geriau nepirkite juodo. Puikiai tiks tamsesnių spalvų kostiumai, kurie pagal etiketą gali būti dėvimi labai skirtingomis progomis. Tuo tarpu juodas tinka tikrai retai kur, tad įvertinkite ir pasirinkite teisingai.

 6. Prie oficialios aprangos pasirenkamas kelnių diržas neturėtų būti storas.

 7. Pasirinkdami švarką, kurio gale yra du skeltukai – atrodysite labai puikiai ir stilingai. Šio tipo švarai yra gana modernus bei labai šiuolaikiškas pasirinkimas, kuris leis vyrui net ir su klasikiniu švaru atrodyti itin stilingai.

 8. Originalūs švarai dažniausiai būna užsiūtomis kišenėmis, tačiau tai nereiškia, kad tomis kišeninėmis negalite naudotis. Paprasčiausiai nueikite pas siuvėją ir ji sutvarkius švarką taip, kad jame būtų galima laikyti kelis mažus daiktus. Juk norisi, kad telefonas visada būtų po ranka.

 9. Prieš atsisėsdami būtinai rekomenduojame atsegti švarko sagas. Kitu atveju galima suplėšyti, tad atsargiai.

 10. Švarkas ir liemenė tinka toli gražu ne visomis progomis ir ne visiems. Tad šiuo atveju nusprendus, kad norite taip atrodyti – būtinai pasitarkite su stilistu arba kuo plačiau apie šį dėvėjimo būdą susipažinkite internete.

 11. Rankovių sąsagos visada turi būti išlindusios iš rankovių, tad rinkitės tokias, kurios yra puoštos akmenukais arba metaliukais ir taip pavyks išgauti itin skoningi derinį.

 12. Pasirinktų kojinių ilgus turi būti toks, kad atsisėdus, kai kelnes pasikelia, jokiu būdų nesimatytų atvira, nuoga koja.

 13. Kaklaraiščio spalva būtinai turi būti tamsesnė nei kad marškinių. To reikalauja etiketas, tad rinkitės atidžiai.

Vyriški marškiniai yra tas drabužis, kuris gali kardinaliai pakeisti esamą, neskoningą kostiumą, tad jeigu pasirinksite gerus marškinius – viskas yra įmanoma.

Įrašas paskelbtas temoje Kita. Išsisaugokite pastovią nuorodą.