Tūkstančiai skirtingų pasirinkimų formuojant vaikų kambarį

Dekoruodami savo vaikų kambarį, turime neribotas galimybes. Pačios įvairiausios, ryškios ir išraiškingos spalvos, fototapetai vaiku kambariui, plakatai, ant sienų klijuojamos interjero detalės, spalvingi baldai, begalė įvairių žaislų ir tūkstančiai vaikams pritaikytų paveikslų.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad net ir vaikų kambario dekoravimui galioja panašios taisyklės, kaip ir kitoms namų erdvėms. Egzistuoja septyni kambario interjerui svarbūs aspektai, kurių nereikėtų pamiršti:

  1. Grindys
  2. Sienos
  3. Lubos
  4. Apšvietimas
  5. Interjero detalės
  6. Baldai
  7. Tekstilė/medžiagos

Fototapetai vaiku kambariuiJei labai gerai apgalvosite kiekvieną iš šių detalių, neabejotinai sulauksite sėkmės, o jūsų vaikai savo atnaujintame kambaryje jausis labai jaukiai ir smagiai. Taigi, visuomet rekomenduojama peržiūrėti ne vieną internetinį portalą, interjero žurnalą ar baldų salonų pristatomus katalogus. Visa tai gali pagelbėti kuriant vaikų kambario interjerą.

Labai svarbu, kad pasitelktumėte fantaziją – vaikai mėgsta žaismingus, šviesius ir ryškius kambarius, kuriuose jie jaustųsi lyg fantazijų šalyje. Be abejo, galite svarstyti, ką daryti, jei jūsų vaiko skonis keičiasi labai greitai, todėl tai, ką sukursite šiandien, vos po pusmečio gali pasirodyti nebetinkama? Tokiais atvejais praverčia jau minėti fototapetai vaikų kambariui. Kadangi jų įvairovė labai didelė, galite pasitarti su savo vaiku ir leisti jam pačiam pasirinkti jo skonį geriausiai atitinkantį fototapetą.

Žinoma, nepamirškite ir nuotraukų, kuriose galite būti įsiamžinę kartu su visa šeima – tokiu būdu savo vaikams visuomet primenant, kad tai yra didelė vertybė, kurią reikėtų branginti. Taip pat būtinai pasirūpinkite ir žaislais, kuriuos mėgsta jūsų vaikai. Kuo daugiau užsiėmimų jie turės, tuo laimingesni bus. Jei sugebėsite vaiką sudominti, tuomet savo kambaryje jis jausis kur kas smagiau ir saugiau. Todėl nėra ko abejoti, kad prie šios atmosferos kūrimo prisideda labai daug skirtingų veiksnių, kuriuos reikia kruopščiai apgalvoti.

Tikrai nereikėtų manyti, kad vaikų kambaryje galime suderinti bet kokias detales, siekiant, kad viskas būtų marga. Tai nėra teisingas požiūris, todėl kur kas geriau pirmiausia pasidomėti skirtingų spalvų poveikiu ir suderinamumu, o tuomet visą tai pritaikyti praktikoje.

Įrašas paskelbtas temoje Būstas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.