Verslo dovanos – priemonė parodyti dėmesingumą

verslo dovanos greitai

verslo dovanos greitai

Jei bent kartą teko rinkti verslo dovana, tai sutiksite, kad tai gana sudėtinga užduotis. Žinoma, galima verslo partneriui, kolegai ar kitam asmeniui padovanoti banalų niekutį, bet ar taip parodysite dėmesį? Kur kas geriau išrinkti tokią dovaną, kuri puikiai atitiktų dovanos gavėjo poreikius, gyvenimo būdą, asmenybę, darbą. O jei Jūs stokojate laiko ir domina verslo dovanos greitai, tuomet pasinaudokite šiandienos dovanų topais – dovanų čekiais.

Verslo dovanos greitai padeda užmegzti glaudesnius, šiltesnius santykius, parodyti dėmesingumą. Šio tipo dovanos bus gera motyvavimo priemonė darbuotojams, taip pat puikus sprendimas norint nustebinti kolegą, vadovą, verslo partnerį, užmegzti ir palaikyti glaudesnius santykius su lojaliais klientais.

Verslo dovanų asortimentas: kaip pasirinkti?
Verslo dovaną rinkite atsakingai – taip parodysite savo dėmesingumą. Atsižvelkite į dovanos gavėją, jo amžių, pomėgius ir gyvenimo būdą, jei žinote šiuos aspektus. Taip pat būtina atsižvelgti į savo santykius su asmeniu, kuriam renkate dovaną. Pavyzdžiui, jei renkate dovaną vadovui, geriausiai tiks solidžios dovanos. Pasirinkite vynų ir sūrių degustaciją (nepirkite tokios dovanos tada, jei vadovas nevartoja alkoholio), vakarienę restorane, procedūras sanatorijoje, poilsį viešbutyje ar sanatorijoje, puikiai tiks ir verslo leidinių prenumerata, rašiklis, laikrodis ir pan. Kas kita, jei su vadovu palaikote draugiškus santykius, o gal esate net geri draugai? Tokiu atveju kaip verslo dovaną galite pasirinkti šuolį parašiutu, vandens pramogas, skrydį oro balionu ir kitą aktyvią veiklą.
Jei pats esate vadovas ir norite motyvuoti savo pavaldinius, padovanokite jiems dovanų čekius. Jei pavaldinių ratas platus, nenuostabu, kad visų jų puikiai nepažįstate, tad pirkti kažką konkretaus nebūtų tikslinga, nes nežinote kiekvieno darbuotojo pomėgių. Maža to, visi jie skirtingi ir kas patinka vieniems, nebūtinai patiks ir kitiems. Todėl dovanų čekiai būtų itin geras pasirinkimas, nes kiekvienas jį gavęs pasirinks tai, kad jam aktualiausia, labiausiai patinka.

Geras mikroklimatas darbovietėje, puikūs kolegų santykiai, bendras laisvalaikis yra puikios motyvavimo priemonės. Tad siekdami motyvuoti savo pavaldinius ir gerinti jų tarpusavio santykius padovanokite bendrą laiką. Ir ne bet kokį, o smagų laiką! Tam puikiai tiks, pavyzdžiui, komandos formavimo kursai, komandinis žaidimas, poilsis kaimo turizmo sodyboje, orientacinės varžybos, protų mūšis ir panašūs žaidimai, pramogos vandens atrakcionų parke (labiau tinka nedideliam kolektyvui ir tada, kai visi darbuotojai mėgsta vandens pramogas), boulingas ir kt.

Jei dovaną renkate ne žmonių grupei, o vienam asmeniui, pavyzdžiui, kolegai, partneriui, tai sužinokite, kuo dovanos gavėjas domisi. Jei mėgsta aktyvų laiko leidimą, tada neprašausite pro šalį padovanoję pasivažinėjimą kartingais ar keturračiu, vandens pramogas, slidinėjimą ir kt. Jei dovanos gavėjas yra adrenalino mėgėjas, nustebinkite jį padovanodami šuolį parašiutu, skrydį oro balionu ar sraigtasparniu, pramogas nuotykių parke ir pan. Lytis – taip pat labai reikšmingas kriterijus. Jei dovanos gavėjas yra moteris, tada puikiu pasirinkimu bus spa procedūros, masažai, papuošalai ar papuošalų gamybos pamokos, poilsis sanatorijoje, šokio ar tapybos pamokos ir kt. O jei verslo dovaną renkate vyriškos lyties atstovui, tada padovanokite verslo leidinio prenumeratą, vakarienę restorane, laikrodžių ar vyriškų aksesuarų parduotuvės čekį ir pan. Automobilių mėgėjui puiki dovana bus pasivažinėjimas sportiniu ar prabangiu automobiliu. Kultūrą vertinantys dovanų gavėjai apsidžiaugs gavę bilietus į spektaklį, koncertą, parodą ir pan. Gurmanai liks sužavėti gavę kuponą vakarienei restorane, degustacijai ar maisto gaminimo kursams.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.