Vestuviniai žiedai pagal užsakymą

vestuviniai ziedaiJums nedelsiant reikalingi vestuviniai žiedai? Bijote, kad jiems neturėsite pakankamai pinigų? Žiedų įsigijimas galimas pagal kelis variantus. Lietuvoje būsimos jaunavedžių poros nori turėti gražius ir išskirtinius žiedus, o jeigu jūs esate vieni iš jų, turite suprasti, kad jiems būtina skirti ir nemažai pinigų. Standartiniai žiedai yra pigiausi, tačiau jeigu norite kažko išskirtinio, teks kaip reikiant pavargti. Dabar žiedus galima gaminti pagal užsakymą arba juos galima pirkti jau padarytus. Jeigu jūsų turima suma yra nemaža, siūlytume rinktis gamybą pagal savo norus.

Žiedai vestuvėms gali būti gaminami pagal užsakymą – jums reikia susirasti juvelyrinę parduotuvę ar dirbtuves, kur būtų gaminami papuošalai iš tauriųjų metalų. Paprasčiausiai, tik čia galite rasti specialistą, kuris pagamins žiedus su jūsų norais. Trumpai tariant, žiedų gamyba gali būti atliekama tiek pagal patį specialistą, tiek ir pagal jaunavedžius. Specialistas gali realizuoti jūsų idėją, tačiau aišku – jeigu norite visko skubotai, galite pasikliauti ir jo nuomone bei sumanymais. Juvelyras pagamins žiedus iš jūsų norimo metalo.

Žiedus gaminant pagal užsakymą, būtina pabrėžti, kad čia kainos bus gerokai didesnės negu juos perkant jau parduotuvėje. Kodėl? Pagal užsakymą gaminami žiedai reikalauja laiko ir darbo ne tik juos gaminant, bet ir sugalvojant. Paprasčiausiai, tokiems žiedams bus skiriama nemažai laiko – daugiau negu standartinių žiedų gamybai. Taip pat žiedų kainai įtakos turi ir kiti faktoriai.

Kaina bus nustatoma ne tik pagal įdėtą darbą, bet ir medžiagas. Jeigu juvelyras naudos savo metalą, faktas, kad už jį sumokėti teks jums. Priklausomai nuo žiedų būklės bei esmės, jūsų žiedai gali būti brangūs, jeigu jie bus inkrustuoti kažkokiais brangiais „akmenukais“ ar gaminami iš platinos. Ne visada tik auksinius žiedus renkasi būsimi jaunavedžiai – galima rintis ir aukso bei platinos kombinaciją.

Žinoma, jeigu turite kažkokių aukso dirbinių, kurių nenešiojate, tai juos galite panaudoti žiedų gamybai. Juvelyras išlydys jūsų nenaudojamą auksą ir iš jo pagamins žiedus. Tiesa, viskas priklauso nuo turimo kiekio – kartais papuošalai yra tokie, kad jų masė yra per didelė, todėl juvelyras gražina likutį. Jūs galite tą likutį pasiūlyti juvelyrui, mainais į mažesnę žiedų kainą.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Kultūra/Menas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized, Visuomenė. Išsisaugokite pastovią nuorodą.