Vestuvių fotografai turėtų jums atlikti ir retušavimo darbus

vestuviu fotografaiLietuvoje geriausiai vertinami vestuvių fotografai pataria poroms nevengti derėtis dėl paslaugų kainų, tačiau tuo pačiu siūloma apibrėžti ribas dėl biudžeto. Netikslinga būtų reikalauti kažkokių nuolaidų iš tokio fotografo, kurio paslaugomis naudojamasi pirmą kartą. Profesionalūs vestuvių fotografai dažniausiai nuolaidas daro tik lojaliems klientams, kurių paslaugomis naudojamasi ne pirmą kartą. Tad, jeigu jūs norite profesionalios foto sesijos, tai skirkite tam atitinkamą biudžetą. Žinoma, derėtis galite tik dėl simbolinės sumos, tačiau jeigu jūs prašysite, kad specialistas nuleistų kainą 10, 20, 30 procentų ar net daugiau, tai tikėtina, kad pokalbis dėl paslaugų baigsis dar net normaliai jam neįsibėgėjus.

Visi vestuvių fotografai dirba pagal skirtingą paslaugų įkainį, o jį dažniausiai lemia tiek rinkos situacija, tiek ir periodas. Žiemos metu foto sesijos gali būti atliekamos pigiau, nes tokiu metu vestuvių būna itin mažai, todėl fotografai, nenorėdami likti be jokio pajamų šaltinio, dažnai kainas šiuo periodu šiek tiek nuleidžia. Tai naudinga tiems, kurie vestuves ketina švęsti žiemos metu. Bet, jeigu jūs į fotografą kreipsitės pavasario pabaigoje ar vasaros pradžioje ir norėsite, kad jis foto sesiją atliktų po mėnesio ar dviejų, tai didelė tikimybė, kad dauguma tokių fotografų atsisakys, nes paprasčiausiai tas laikas yra gana intensyvus ir užsakymų tokie specialistai turi iki kaklo. Būtent vasaros periodas yra pats blogiausias tiems, kurie ieško fotografo, galinčio atlikti foto sesiją po kelių savaičių.

Verta pažymėti, kad vestuvių fotografai dažniausiai siūlo ir skirtingas paslaugas, todėl kai kurioms poroms dažnai kyla klausimų kokias paslaugas apskritai reikėtų užsisakyti. Neskaitant foto sesijos, labiausiai siūloma rinktis dar ir nuotraukų retušavimo paslaugą. Matote, kartais net ne specialistas kaltas, jeigu nuotraukos gaunasi ne tokios, kokių norite. Pavyzdžiui, jeigu kažkas atsitinka foto sesijos metu ir tų nesklandumų neina paslėpti fiziškai, tai fotografas viską sutvarkyti gali naudodamasis tam tikra programine įranga. Visuomet siūloma rinktis foto sesijas kartu su nuotraukų redagavimo/retušavimo paslaugomis, nes tai garantuotų gražesnes fotografijas, į kurias bus malonu žiūrėti nuolatos.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Kultūra/Menas, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized, Visuomenė. Išsisaugokite pastovią nuorodą.