Vestuvių fotografas Vilniuje

vestuviu fotografas vilniujeDabar kiekvienas vestuvių fotografas Vilniuje bei kituose Lietuvos regionuose paslaugas teikia atsižvelgdamas į būsimas išlaidas. Būtent todėl neretai poros skundžiasi, jog fotografai pakelia paslaugų įkainius, nors prieš tai jie būna jau sutarti. Pirmiausia reikia išsiaiškinti paslaugų įkainio nustatymo procedūrą, nes tikėtina, kad galutinė suma susidaro tik išsiaiškinus visus niuansus. Daug žmonių ir patys daro dideles klaidas neklausydami ką aiškina fotografai, todėl dėl atsiradusių nesusipratimų reikėtų kaltinti tik save pačius. Renkantis fotografą vestuvių šventės įamžinimui, pirmiausia siūloma dairytis į vietinius profesionalus, nes jeigu kviesite specialistą iš kito miesto, tai jo paslaugų įkainis tikrai bus ne toks, apie kokį kalbėjote prieš tai.

Pavyzdžiui, vestuvių fotografas Vilniuje teikia paslaugas, tačiau jeigu jūs esate iš kito miesto arba jeigu ketinate vestuves švęsti atokiau nuo sostinės, tai ir taip aišku, kad fotografui atsiras papildomų išlaidų keliaujant. Prieš kreipdamiesi į fotografą, jūs turite pateikti visą svarbiausią informaciją apie šventinę vietą, kur vyks ir visos foto sesijos. Taip pat turte paminėti kiek foto sesijų norėsite. Kiekviena vieta fotografavimuisi turi būti paminėta, o svarbiausia – reikia pabrėžti kur tai vyks. Jeigu jūs prieš tai pasakysite fotografui, kad fotografuoti reikės tik bažnyčioje, o paskui norėsite nuotraukų ir iš šventinės vietos ar kažkokios kitos, tai faktas, kad fotografas galės atsisakyti kažkur vykti. Jeigu jis sutiks, tai turėkite galvoje, kad sutiks ne už dyką – turėsite mokėti papildomai. Būtent dėl to neturėtumėte nervintis jeigu patys keičiate planus.

Vestuvių fotografavimo specialistus jums gali rekomenduoti tiek artimi žmonės, tiek ir visai nepažįstami – internete yra daug specialių svetainių, kuriose dalinamasi informacija apie tam tikrų sričių specialistus. Ten rasite ir nemažai rekomendacijų bei nusiskundimų iš buvusių klientų. Jeigu jums fotografą rekomendavo kažkokie pažįstami žmonės, tai nereiškia, kad apie jį nereikėtų pasidomėti. Jums reikia žinoti tik fotografo vardą bei pavardę, nes tokius duomenis jums reikės suvesti internetinėse paieškos sistemose tam, kad gautumėte nuorodas į atsiliepimus, paliktus jau buvusių fotografo klientų.

Įrašas paskelbtas temoje Kelionės/Turizmas, Kita, Kultūra/Menas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized, Visuomenė. Išsisaugokite pastovią nuorodą.