Vestuvių muzikantai bei organizatoriai

vestuviu muzikantaiNorite, kad vestuvėse skambėtų šiuolaikiška ir linksma muzika? Taip pat ieškote ir kitų specialistų, kurie galėtų pasirūpinti visais darbais? Jums bus reikalingi ne tik vestuvių muzikantai, bet ir profesionalūs organizatoriai. Taip pat teks samdyti ir kitų kategorijų specialistus, tačiau apie tai – vėliau. Visi specialistai gali būti samdomi jūsų pačių, bet jeigu nusprendėte, kad norite tobulų vestuvių, siūlytume apgalvoti variantą samdyti planavimo specialistą, tiksliau – vestuvių organizatorių. Matote, šie paslaugų teikėjai Lietuvoje tampa vis populiaresni, o už Atlanto jų paslaugomis naudojasi vos ne visi.

Kas liečia muzikantus, jie yra pasiskirstę į kategorijas. Vienose vestuvėse yra pasirenkama muzikantų grupė, kuri atlieka kiek senesnes dainas – tai dažniausiai būna vyresnio amžiaus auditorijose. Jeigu jūsų vestuvės pažymi jaunatviškumą t.y. svečiai yra jauni, tada įprasta samdyti kiek labiau šiuolaikiškas grupes/muzikantus, kurie atlieka žinomesnes dainas. Taip pat neblogas variantas būtų samdyti ir DJ. Jo dėka bus sutaupoma nemažai pinigų, taip pat ir vedėjams jie nemažai pagelbės tinkamu metu užleidžiant reikalingą muzikos foną. Čia jau patys turite spręsti kas jums būtų geriau, bet nepamirškite, kad jeigu samdote organizatorių, šis žinos geriau kas tiktų prie jūsų vestuvių.

Kalbant apie organizatorius, visada reikia akcentuoti tai, kad jie atlygį ima visada skirtingą. Jų darbas ne visada bus vienodas ir reikalaujantis tiek pat laiko sąnaudų. Didelės vestuvės bus brangesnės negu kuklios, nes juk įprasta, kad tokie organizatoriai turės kur kas daugiau veiklos pasiruošiant tokiai didelei auditorijai. Organizatoriai visada akcentuoja, kad daug įtakos kainai turi klientų norai bei pasirinkimas.

Jeigu klientai trokšta, kad jų vestuvėse grotų ar koncertuotų žinomi Lietuvos atlikėjai, tai faktas, kad tai kainuos brangiai – jie bus samdomi ne iš organizatorių, bet klientų pinigų. Ko galite tikėtis, tai tik nuolaidos, nes galbūt organizatoriai turės kažkokių ryšių, kurie leis pasinaudoti galimybe samdyti muzikantus ar grupes už mažesnę kainą. Tai dažniausiai būna partnerystė, kai organizatoriai rekomenduoja tuos atlikėjus, o šie padaro nuolaidą už surastą darbą. Turėkite pakankamą biudžetą ir viskas bus suorganizuota taip kaip norite.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos, Visuomenė ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.