Vichy vandens parkas – vandens pramogų oazė

Vichy parkas akcijos

Vichy parkas akcijos

Vichy vandens parkas yra viena populiariausių laisvalaikio leidimo vietų sostinėje. Čia veiklos netrūks ir dideliems, ir mažiems. O Vichy parkas akcijos suteikia unikalią galimybę sutaupyti ir mėgautis neįprastu poilsiu, pramogomis už patrauklią kainą.

Pramogas Vichy parke galima suklasifikuoti į tokias grupes:

1)     pirčių zona;

2)     adrenalino mėgėjams;

3)     vandens pramogos;

4)     masažo salonai.

Pirčių zonoje rasite dar dvi zonas. Pirmoji – tai „Bora Bora“ zona. Šį kompleksą sudaro 3 turkiškos pirtys, rusiškos pirties mėgėjai taip pat nenusivils, nes yra ir rusiška pirtis, taip pat ir sauna. Antroji pirčių zona – „Lava“, jungianti net penkias skirtingas pirtis, todėl savo poreikius patenkins net išrankiausių pirčių mėgėjai. Maža to, šioje pirčių zonoje įsikūręs ir sniego kambarys, kuriame pajusite tikrą žiemą – kris tikros snaigės.

Adrenalino mėgėjams pramogų parkas turi paruošęs daug įvairaus sudėtingumo nusileidimo kalnelių. Pavyzdžiui, „Juodasis perlas“, kurio ilgis siekia net 103 metrus. Šiuo kalneliu galima leistis arba vienvietėmis, arba dvivietėmis valtelėmis. Dar vienas nusileidimo kalnelis – „Morėjos vulkanas“, traktuojamas kaip ekstremaliausias atrakcionas šiame parke. Jo ilgis – 110 metrų, statumas – 20 procentų, pasiekiamas greitis – apie 60 km per valandą. Verta išbandyti ir „Maorių klyksmą“ – šis atrakcionas yra populiariausias Vichy vandens parke. Atrakcionas veikia švytuoklės principu, todėl labai patiks tiems, kurie trokšta pajusti nesvarumo būseną. Šio nusileidimo takelio ilgis – 115 metrų. Išbandykite ir „Fidžio viesulą“, kurio ilgis net 152 metrai! Tai tik keli iš nusileidimo takelių, kuriais garsus šis pramogų parkas.

Vandens pramogos šiame parke orientuotos į įvairaus amžiaus lankytojus. Pavyzdžiui, Delfinų jūra suteiks galimybę nerti net į pusantro metro siekiančias bangas. Ši „jūra“ yra 280 kvadratinių metrų ploto. „Kanojų upė“ – dar viena vandens pramoga, leisianti pasiduoti nešamai srovei net 137 metrų ilgio „upe“. Įsitaisykite ant pripučiamų ratų ir mėgaukitės vandens tėkme. Plaukdami drauge galėsite pasigrožėti polinezietiška aplinka, o šiltuoju metų laiku išplauksite ir į lauką. Trečioji vandens pramoga – „Sūkurinės vonios“. Ši pramoga suteiks unikalias ir daug įspūdžių paliksiančias akimirkas, pavyzdžiui, galėsite tiesiog įgriūti į sūkurinę vonią, kurią prižiūri aštuonkojis, taip pat laiką galėsite leisti sūkurinėje oloje, o gal norite įsitaisyti vulkano viršukalnėje?

Masažai – vienas geriausių poilsio, atsipalaidavimo būdų. Vichy vandens parke Jūsų laukia dvi masažų salonų grupės. Pirmoji – Viva SPA. Šioje spa paslaugų oazėje Jūsų laukia druskų kambarys, Kangalo žuvelės – netradicinė ir egzotiška grožio procedūra, masažai (viso kūno masažas, rankų, kojų, nugaros, galvos, pečių juostos, anticeliulitinis, atpalaiduojantis ir kt.), SPA kapsulė ir soliariumai. Antroji masažų zona – Turkiškas hamamas. Čia Jums atliks profesionalų nugaros, kaklo, veido ar viso kūno masažą su kokybiškais aliejais, taip pat odos šveitimo procedūrą ar išskirtinį putų masažą.

Be daugelio pramogų, Vichy vandens parke galite užsisakyti ir plaukimo pamokas. Jos suteiks galimybę puikiai praleisti laiką tiems, kurie dar nemoka plaukti, bet nori išmokti ir mėgautis visais vandens pramogų parko teikiamais malonumais. Plaukimo kursus sudaro aštuonios pamokos, o viena pamoka trunka 45 minutes. Plaukimo pamokos vykdomos įvairaus amžiaus grupėse, o atvykus į pamokas reikia turėti nardymui skirtus akinius, taip pat šlepetes, rankšluostį ir plaukimo kepuraitę.

Dažniausios Vichy parkas akcijos yra galimybė įsigyti du bilietus už vieno kainą. Tai labai paiki proga dviems asmenims mokėti mažiau ir šauniai praleisti laiką.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.