Vokietija – šalis, kurioje niekada nenuobodu

vokietijaVokietija – šalis turinti ką parodyti kiekvienam. Centrinė Europos valstybė sudaryta net iš 16 federacinių vienetų, tad ji žavi ne tik didžiausiais miestais, bet ir mažais, be galo jaukiais, miesteliais ir apylinkėmis. Šalis skalaujama Šiaurės bei Baltijos jūrų ir ribojasi net su devyniomis kaimynėmis – Danija, Olandija, Belgija, Liuksemburgu, Prancūzija, Šveicarija Austrija, Lenkija ir Čekija. Čia gyvena net 82 milijonai gyventojų, tad tai didžiausia Europos Sąjungos šalis pagal gyventojų skaičių. Klimatas čia kintantis – vasaromis karštis svyruoja nuo 20 iki 30 laipsnių Celsijaus, tačiau žemos yra švelnios ir malonios. Taip pat žiemą čia labai gražu, kadangi veikia daugybe kalėdinių mugių, kurias aplankyti tiesio būtina – rasite ne tik įvairiausių lauktuvių, bet ir pragausite skaniausio vyno bei vietinio alaus – čia jo yra net 5000 rūšių. Beveik kas trečia alaus darykla yra įsikūrusi Bavarijoje. Kalbant apie alų, niekam ne paslaptis, jog Vokietijoje vyksta didžiausias pasaulyje alaus festivalis “Oktoberfest”.

Pigūs skrydžiai į Vokietiją festivalio metu pritraukia net 7 milijonus lankytojų, o pats renginys trunka net dvi savaites. Tad visas miestas ošia ir mėgaujasi įvairiausiomis pramogomis, geru ir šviežiu alumi, bei skaniausias tradiciniais Vokietijos patiekalais. Vokiečiai labai vertina ir puoselėja meną, taip pat turi meno tradicijas, kurios siekia net viduramžio laikus, jiems svarbi ir literatūra. Šalies gyventojai turi itin gilias tradicijas, kurias dažniausiai perduoda iš kartos į kartą ir taip vienydamiesi tampa vis tvirtesne bendruomene, o vienybė jiems yra vienas iš svarbiausių aspektų gyvenime.

Čia didžiausi miestai, kaip sostinė Berlynas, Miunchenas, Frankfurtas, Hanoveris taip pat pritraukia begales turistų, kadangi visur slypi įvairiausių nuostabaus grožio vietų, muziejų, bažnyčių, katedrų. Pigūs skrydžiai į Vokietiją yra nuostabus šansas įsitraukti į vokišką gyvenimo ritmą ir juo pasimėgauti. Šalis turi labai daug ką papasakoti, kadangi turi gilias bei plačiai visiems žinomas istorines šaknis. Pigūs skrydžiai į Vokietiją pritraukia į Alpes užkietėjusius slidinėtojus. Gamta čia labai įvairi – vienur galime sutikti kalnus, kitur lygumas, o jūrų pakrantės yra labai raižytos.
Smagus bei turiningas savaitgalis, puikus slidinėjimas Alpėse, Oktoberfestas ir kitos linksmybės laukia Vokietijoje. Nuostabi, šurmulioujanti, tradicijas gerbianti šalis, kurią tiesiog privalu aplankyti!

 

Įrašas paskelbtas temoje Kelionės/Turizmas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.