Vyriški batai ir jų taisyklės

batai vyramsAtrodo, nereikia nė sakyti, jog vyriški batai yra viena iš svarbiausių spintos investicijų, kurią turi atlikti kiekvienas vyras. Vis dėlto, gatvėje (ypač atėjus vasarai) vis dar nemažai stiliaus nusikaltėlių, lengvai gąsdinančių savo pasirinkimais ir, žinoma, užkertančių savo kelius į sėkmę – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Sakysite, perdedame? Vargu, įrodyta, jog blogai pasirinkta avalynė gali sugadinti net ir tobuliausią pasimatymą ar sklandžiausią darbo pokalbį. Batai vyrams kalba už jus, mielieji, tad kokią žinutę norite perduoti?

  • Paslėpkite savo kojų pirštus. Patikėkite, tai tikrai nėra pati patraukliausia jūsų kūno vieta, net jeigu reguliariai atliekate pedikiūro procedūras (savo ar partnerės noru). Su išimtimi būnant paplūdimyje ar sodyboje, kurios populiacija 3 žmonės, visada rinkitės bet kokius batus tik ne sandalus. Vasarą jus gelbės įspiriami, lengvi ir stilingi batai.
  • NIEKADA nederinkite spindinčių juodų odinių batų su nudėvėtais džinsais. Galvojate, jog tai tarsi suderins dvi jūsų asmenybės puses – profesionaliąją ir „atsipūtusią“? Galvokite iš naujo. Taip, žinome, jog į daugumą naktinių klubų nebūsite įleistas su sportbačiais, tačiau yra tarpinis variantas. Gaminami vyriški batai, kurie nėra per daug prabangūs ar pernelyg „nušiurę“ – tokius ir rinkitės. Šiuo atveju tinkamiausias sprendimas bus lengvi mokasinai, kuriuos priderinsite tiek iškilmingesnėje progoje, tiek kasdien vaikščiodami po Senamiestį.
  • Rudi zomšiniai batai tinka bene kiekvienam. Tai batai vyrams, kurie nebus juokingai per puošnūs kiekvieną dieną ir pakankamai puošnūs netikėtai po darbo sutikus žavią merginą. Verta paminėti, jog juos itin mėgsta ir pats princas Haris.
  • Jeigu jūsų kojinės baltos, niekas nenori jų nė akyse matyti. Blogiau gali būti tik KAŽKADA baltos buvusios, o dabar šlykštų pilką atspalvį įgavusios kojinės. O kaip dėl spalvotų kojinių, ar ne per daug berniokiška? Tikrai ne. Netgi stilinga. Rinkitės smagaus rašto kojines, su kurių pagalba jūsų vyriški batai atrodys dar šauniau.
  • Derinkite batus prie diržo. Sena, bet gera taisyklė, kurią, ko gero, žinojo ir taikė ir jūsų tėtis, sužavėdamas mamą ir kitas merginas. Netikite, patys paklauskite. Juodi odiniai batai ir juodas diržas? Taip. Patikėkite, moterys neliks abejingos.

Taigi, batai vyrams nėra atsitiktinė detalė jūsų spintoje. Priešingai – jie jūsų vizitinė kortelė, kurią turėtumėte išpuoselėti iki tobulumo. Pasinaudokite pateiktais patarimais ir būsite stilingiausias vyras, kuriuos pažįstate.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.