Vyriško stiliaus gidas

Norite atrodyti nepriekaištingai ir labai stilingai, tačiau nežinote, kaip reikėtų tinkamai apsirengti ir suderinti skirtingas tobulam įvaizdžiui tinkančias detales? Esame tam, kad jums padėtume. Žemiau pateiksime keletą patarimų, kurie turėtų praversti tobulinant savo aprangos stilių ir paverčiant jį labai madingu bei stilingu.

Žiedai – ne tik vestuvėms

Puikiai apsirengusiam vyrui – žiedas gali būti tobulas įvaizdžio elementas, pabrėžiantis vyro požiūrį ir leidžiantis išsiskirti iš minios. Kadangi vyriškų žiedų įvairovė yra didžiulė, turite kuo puikiausias galimybes išsirinkti žiedą, kuris derės prie jūsų bendro įvaizdžio. Tai gali būti kuklus sidabrinis žiedas arba priešingai – prabangiai atrodantis auksinis, su pakankamai dideliu akmeniu. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų pačių. Žinoma, niekada nereikėtų persistengti ir savo rankų pirštus papuošti daugybe įvairių žiedų. Juk žinote posakį – „kas per daug, tas nesveika“. Vadovaudamiesi tokiu požiūriu, galėsite išvengti įvairių stiliaus klaidų.

Vyriškos odinės piniginės

Sąsagos jūsų marškinius pavers stilingesniais

Galite dėvėti įprastinius ir niekuo pernelyg neišsiskiriančius marškinius, tačiau jei naudosite ir sąsagas – marškiniai gali atrodyti labai prabangiai ir stilingai. Sąsagų modelių yra labai daug ir įvairių, todėl lygiai taip pat kaip ir žiedo pasirinkimo atveju, labai didelį dėmesį skirkite sąsagų asortimento peržiūrai ir tinkamiausio modelio pasirinkimui.

Laikrodžiai – vienas iš būtiniausių vyriškų aksesuarų

Žinoma, kukli apyrankė ant jūsų riešo taip pat gali atrodyti labai dailiai ir stilingai, tačiau niekas negali pakeisti vyriško laikrodžio. Tai per amžius vyrų pamėgtas aksesuaras, kurį turi didžioji dauguma vyrų. Ir nepaisant technologinės pažangos, kuri mums suteikia galimybę laiką sužinoti visiškai kitokiais būdais, laikrodis yra neįkainojamas vyriškas aksesuaras.

Vyriškos odinės piniginės – tai, ko neturėtų pamiršti nei vienas vyras

Jei norite visuomet išlikti stilingi ir kartu labai praktiški – neturėtumėte pro savo akis praleisti ir vyriškos odinės piniginės, kuri suteiks tiek papildomą komfortą, tiek ir saugumą bei taps labai tinkamu stiliaus pasirinkimu. Kadangi odiniai aksesuarai yra tikra klasika – vyriška piniginė taip pat turėtų būti odinė. Tokiu atveju savo įsigytų pirkiniu galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

Įrašas paskelbtas temoje Kita. Išsisaugokite pastovią nuorodą.