Žaidimas „Rajonas“. Ką verta žinoti?

rajonasNusibodo tie visi vienodi žaidimai telefone? O žinojote, jog dabar žaidimai naršyklėje irgi yra ne ką prastesni? Pavyzdžiui, žaidimas „Rajonas“ gali būti žaidžiamas tiek kompiuteriu, tiek ir išmaniuoju telefonu, o svarbiausia – tokiems žaidimams nereikalingos jokios specifinės įrenginio savybės, reikia turėti tik internetą ir tiek. Kiekviename įrenginyje naršyklinius žaidimus galima žaisti per bet kurią interneto naršyklę. Jeigu jus domina tokio tipo žaidimai, kuriuose yra mažiau grafikos elementų, bet daugiau teksto, tai žaidimas „Rajonas“ turėtų būti vienas pirmųjų jūsų pasirinkimų. Šio žaidimo stilius yra gana paprastas – kiekvienas užsiregistruoja ir atstovauja pasirinktą miestą. Kiekvienas žaidėjas gali burtis į gaujas, patys gali jas kurti.

Įprastai visuose žaidimuose siūloma ir mokamų funkcijų bei įvairių privalumų įsigijimo galimybė. Šiame žaidime irgi siūlomi įvairūs privalumai, o už juos atsiskaityti galima pačiais įvairiausiais būdais – nuo bankinių pavedimų iki trumpųjų žinučių. Skirtingai nuo kitų žaidimų, šis žaidimas maksimaliai garantuoja vartotojo vedamų duomenų saugumą, nes jie yra užkoduojami dėl naudojamo saugumo sertifikato. Kiti žaidimai tokių sertifikatų neturi, todėl žaidimas „Rajonas“ turėtų būti pasirenkamas pirmiausiai būtent dėl galimybės saugiai atsiskaityti už įvairius privalumus.

Šiame naršyklėms skirtame žaidime galima žaisti ir neperkant jokių funkcijų ar privilegijų, tačiau turėkite galvoje, kad kaip ir kituose žaidimuose, taip ir čia – naujokams bus sunkiau pasivyti jau pažengusius žaidėjus. Norintiems greičiau pasiekti tam tikrą lygį, siūloma įsigyti tiek VIP narystę, tiek ir kitas privilegijas.

Kalbant apie naršyklinius žaidimus, tai jie turi gana aiškų privalumą – juos galima žaisti netgi su itin lėtos spartos internetu. Matote, tokiuose žaidimuose grafikos elementų nėra daug, o ir esantys yra konvertuojami ir kuo mažesnį dydį, jos žaidimas funkcionuotų kuo greičiau. Naršyklinius žaidimus galima žaisti siekiant išlavinti mąstymą, nes vis dėlto – tokie žaidimai gali jus priversti ir kaip reikiant pagalvoti. Taipogi tokiuose žaidimuose įprasta rasti ir bendravimo funkcijas, o tai reiškia, kad žaidime „Rajonas“ jūs gyvai galėsite bendrauti su kitais šio žaidimo nariais – tiek pažengusiais, tiek ir tokiais pačiais naujokais kaip jūs.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Kompiuteriai/Internetas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.